Новобудова ЖК Квартал Краківський в Івано-Франківську

У передмісті Івано-Франківська, поблизу річки Бистриця-Солотвинська забудовником Вамбуд зводиться новобудова — житловий комплекс Квартал Краківський. За проектом, житловий комплекс – квартал малоповерхової забудови, з використанням сучасних технологій будівництва новобудов, що відповідає сучасним європейським тенденціям житлового будівництва та забезпечить майбутнім мешканцям комфортне проживання.
Реалізовуючи такий масштабний проект новобудови у Івано-Франківську, ми ставимо перед собою завдання розвивати архітектурні традиції європейських міст в Україні та сформувати справді унікальне комфортне середовище для кожного свого мешканця.

Розташування новобудови в Івано-Франківську ЖК Квартал Краківський

Новобудова житловий комплекс Квартал Краківський розташована на межі Івано-Франківська та мальовничого передмістя Вовчинець.
Неподалік розташовані ряд інфраструктурних об’єктів: торгові центри «ВЕЛЕС», «МЕТРО», «Арсен» та «Епіцентр».
Дошкільні навчальні заклади: ДНЗ №33 «Кристалик» по вул Вовчинецька 198-Б, ДНЗ №17 «Ромашка» вул.Вовчинецька, 210, ДНЗ №10 «Катруся» по вул вул. Івана Миколайчука, 5.
Загальноосвітні навчальні заклади: Івано-Франківська гімназія № 3 по вул Гоголя 10; загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 по вул Вовчинецька, 196-б; загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 по вул. 24 серпня 13; загальноосвітня школа І ступеня № 8 по вул.Коломийська, 9.

Квартири в новобудові Івано-Франківська, в житловому комплексі Квартал Краківський

У новобудові житловому комплексі Квартал Краківський за проектом однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні квартири та чотирикімнатні квартири-пантхауси.
В кожній квартирі передбачено:
— Мідна електропроводка
— Німецька автоматика в щитку
— Газовий котел італійського виробництва
— Підігрів підлоги
— Покращена штукатурка стін “Під маяки”
— Напівсуха гідро- та теплоізоляційна стяжка
— Кабельне телебачення та інтернет
— Панорамні вікна з енергозберігаючим склопакетом
— Броньовані вхідні двері українського виробництва
— Димоходи для камінів

Однокімнатні квартири в Івано-Франківську, в житловому комплексі Квартал Краківський.

Однокімнатні квартири у житловому комплексі Квартал Краківський в Івано-Франквську мають загальну площу 37-39,8 м/кв, з площею кухні близько 10 м кв. та кімнатами 17-20 м/кв. В кожній однокімнатній квартирі передбачено комірчину та балкон-лоджію.
Переглянути планування

Двокімнатні квартири в Івано-Франківську, в житловому комплексі Квартал Краківський.

Двокімнатні квартири у житловому комплексі Квартал Краківський в Івано-Франквську мають загальну площу від 67 до 68 м/кв, з площею кухні близько 11 м кв. та кімнатами 15-20 м/ кв.
В двокімнатних квартирах передбачено комірчину та балкон-лоджію.
Перелгянути планування

Трикімнатні квартири в Івано-Франківську, в житловому комплексі Квартал Краківський.

Трикімнатні квартири у житловому комплексі Квартал Краківський в Івано-Франквську мають загальну площу від 77-112 м/кв, з площею кухні близько 9-13 м кв. та кімнатами 15-33 м/кв.
В трикімнатних квартирах передбачено комірчину, балкон та лоджія, в деяких квартирах панорамні вікна.
Переглянути планування

Чотирикімнатні квартири-пентхауси в Івано-Франківську, в житловому комплексі Квартал Краківський.

Чотирикімнатні квартири-пентхауси у житловому комплексі Квартал Краківський в Івано-Франквську мають загальну площу від 102-140 м/кв, з площею кухні близько 12-13 м кв. та кімнатами 12-38 м/кв.
В квартирах передбачено комірчину, великий балкон та лоджія, в деяких квартирах панорамні вікна.
Переглянути планування