Еталон домашнього затишку

Комфорт продуманий до деталей

Місце, де народжуються мрії

Європейські архітектурні традиції

Екологічно чистий квартал

Arrow
Arrow
Slider

Розташування та інфраструктура

ЖК “Квартал Краківський” — Місто в передмісті

Життя у великому місті втомлює кожного, і подекуди просто хочеться втекти від цієї метушні. Тому ми створили по-домашньому затишний “Квартал Краківський”, де можна насолоджуватись спокоєм та родинним теплом.

Житловий комплекс чудово вписався у пейзажі зелених масивів й річки та утворив екологічно чисте місто в передмісті Івано-Франківська

Таке розташування житлового комплексу дозволило створити комфортне, чисте, вільне від автомобілів та шуму приватне середовище.
Звивати своє сімейне гніздечко подалі від міського шуму, втілювати в реальність мрії про свою фортецю й створити своїй малечі ідеальне дитинство – це все можливо у ЖК “Квартал Краківський”. Адже створене для Вас особисте місто на околиці Івано-Франківська – це не просто метри квадратні, це:

6 га власної території з охороною та відеоспостереженням.
Широкий вибір квартир. Ви маєте можливість обрати помешкання з необхідною кількістю кімнат. Тут на вас чекають 1,2,3-кімнатні квартири. А на останніх поверхах розташовані розлогі 3, 4-кімнатні пентхауси.
Комфортний двір з великою кількістю лавочок та зеленими насадженнями. Огороджене просторе подвір’я стане найкращим місцем для прогулянок з дітьми та спокійного сімейного дозвілля. Зелені сквери всередині житлового комплексу, облаштовані сучасними садовими меблями, стануть найкращим місцем для релаксації після робочого дня.
Спортивний комплекс. Тут є всі умови, щоб вести здоровий спосіб життя та активно займатися спортом. Фізкультурно-оздоровчий комплекс обладнаний тенісним кортом та міні-футбольним полем. Для вашої зручності спортивна зона одразу оснащена допоміжними приміщеннями з роздягальнями.
Рекреаційна зона. Вовчинецькі пагорби й річка Бистриця-Солотвинська неподалік житлового комплексу — це не тільки естетичний вид з вікна, але й чисте повітря.
Все найкраще для Вашої малечі. На території комплексу розташований сучасний дитячий садок. Тому у Вас не виникатиме проблем з влаштуванням малечі у дошкільний навчальний заклад, бо вона вже забезпечена місцем. Оскільки садочок розташовиний просто у дворі, у Вас не буде жодної мороки з добиранням. Територія комплексу знаходиться під охороною, тому Ви можете бути впевненими, що Ваша малеча завжди в безпеці. Декілька ігрових майданчиків забезпечать веселе та комфортне дитинство. І ніяка погода не зможе зіпсувати радісних моментів, оскільки у будинках будуть облаштовані закриті ігрові кімнати. Тому Ви можете бути впевненими, що майбутнє Ваших дітей буде безпечним та комфортним у ЖК “Квартал Краківський”.
Автомобіль під охороною. Функціональне використання простору дозволило створити паркінг європейського зразка. Також ми подбали про те, щоб Ви мали власний гараж. Оскільки територія знаходиться під постійною охороною та оснащена відеонаглядом, Ви можете буди впевненими, що Ваше авто в безпеці.
Особиста поліклініка. Немає нічого важливішого, ніж здоров’я, тому ми подбали про те, щоб у Вас під рукою завжди був лікар. На території житлового комплексу розташований фельдшерський пункт, тому при потребі Ви зможете оперативно отримати професійну медичну консультацію чи допомогу.
Всього 15 хвилин до центру. Оскільки біля дому зручна транспортна розв’язка, швидко і без проблем можна потрапити у саме серце Івано-Франківська.
Все необхідне є поруч. Біля ЖК “Квартал Краківський” розташовані ТЦ ”Метро”, ТЦ “Велес”, ТЦ “Арсен”, “Епіцентр”, до яких Ви зможете добратись за 5 хвилин