Еталон домашнього затишку

Комфорт продуманий до деталей

Місце, де народжуються мрії

Європейські архітектурні традиції

Екологічно чистий квартал

Arrow
Arrow
Slider

Особливості та переваги

ЖК “Квартал Краківський” — Європейська харизма у кожній квартирі

З досвіду європейських забудовників, ми створили зручну інфраструктуру території та приділили особливу увагу покращенню якості будівництва під’їздів. Відмінності Ви зможете помітити одразу:

Вхід у під’їзд на рівні землі. Ми позбавили Вас від високих сходів, які часто створюють незручності для людей літнього віку, а при ожеледиці збільшують рівень травматизму.
LED-підсвітка поручнів. Ввечері та протягом всієї ночі на вході у під’їзд всі поручні підсвічуються, а з першого по останній поверх встановлені алюмінієві бильця.
Приміщення для зберігання велосипедів та колясок. Ми подбали про молоді сім’ї й любителів активного відпочинку та створили окремі кімнати у під’їздах, де можна тримати коляски та велосипеди. Крім того, тамбур обігрівається інфрачервоним опаленням.
Додаткові зони комфорту. Веселе та неповторне дитинство забезпечать закриті ігрові кімнати. Також для Вашої зручності на перших поверхах облаштовані загальні санвузли.
Ваша безпека. Ми подбали про те, щоб Ви та Ваші рідні завжди почувались захищеними. Територія житлового комплексу повністю огороджена та оснащена відеспостережнням. ЖК “Квартал Краківський” знаходиться під постійною охороною.

Сучасні житлові комплекси в Європі змінили наше бачення не тільки про архітектурну форму масового житла, але й про те, якою має бути справді комфортна квартира. У ЖК “Квартал Краківський” є помешкання з різною кількістю кімнат (від 1 до 4), а на останніх поверхах розташовані просторі пентхауси.

Кожна квартира тут з сучасним плануванням, світлими кімнатами та просторою кухнею. Ми створили житло, яке має свою європейську харизму та особливості

Мідна електропроводка. Відповідно до нових тенденцій будівництва ми використовуємо якісну мідну електропроводку. Вона здатна витримати більше навантаження, ніж звичайна з алюмінію. Також цей вид проводки стійкий до вигинів і не обламується.
Німецька автоматика в щитку, яка гарантовано захистить Ваші електроприлади від перепадів напруги та короткого замикання.
Газовий котел італійського виробництва, який славиться своєю надійною роботою та широкими можливостями налаштування.
Підігрів підлоги, який зробить Ваше життя ще комфортнішим. Ви зможете ходити по квартирі босоніж у будь-яку пору року.
Покращена штукатурка стін “Під маяки”, яка забезпечить ідеально рівні стіни й полегшить подальший ремонт Вашого помешкання.
Напівсуха гідро- та теплоізоляційна стяжка. Підсилить роботу теплої підлоги та зробить шумоізоляцію ще кращою.
Кабельне телебачення та інтернет. Ми подбали про те, щоб Ви не витрачали свій час на під’єднання комунікацій, а одразу мали доступ до глобальної мережі.
Панорамні вікна з енергозберігаючим склопакетом, які мають високий показник теплоопору та шумоізоляції, що дає змогу не відволікатись на зовнішні чинники та просто насолоджуватись особистим простором.
Броньовані вхідні двері українського виробництва, які захищатимуть Вашу сім’ю вдень і вночі.
Димоходи для камінів. У деяких квартирах Ви матимете можливість встановити камін.

Переймаючи польський досвід будівництва, ми змогли відтворити сучасний європейський житловий комплекс на рідній землі. Сьогодні ЖК “Квартал Краківський” — це новий еталон домашнього затишку в Івано-Франківську.