Еталон домашнього затишку

Комфорт продуманий до деталей

Місце, де народжуються мрії

Європейські архітектурні традиції

Екологічно чистий квартал

Arrow
Arrow
Slider

Ідея проекту

ЖК “Квартал Краківський” — Європейські стандарти будівництва

Ми не просто надихнулись красою модерної архітектури Європи, але й перейняли сучасні польські тенденції спорудження. Це дало нам змогу створити ЖК “Квартал Краківський” за найновішими європейськими технологіями будівництва:

Будинки не більше 7-ми поверхів.
Монолітно-каркасне будівництво. Ця сучасна технологія дозволяє практично будь-яке планування квартири. Також цей метод гарантує уникнення тріщин на стінах та запобігає нерівномірному осіданню фундаменту.
Бетонний каркас будинку. Такий кістяк міцно тримає форму будинку і утворює сейсмічно стійку конструкцію. З роками бетон міцнішає, тому термін експлуатації таких будинків становить понад 100 років.
Тепло- і звукоізоляція стін. Фасад зроблено з цегли та утеплено пінопластом товщиною 15 см. Споруда практично немає швів та порожнеч, тому всередині будівлі створюється ефект термоса. Відтак у квартирах тепліше взимку та прохолодніше влітку.
Найсучасніше покриття даху. Мембранна покрівля водонепроникна, тому вона забезпечує відсутність небажаних протікань. Така покрівельна конструкція також усуває зайву вологу та надає можливість експлуатувати дах.
LED-освітлення. Вуличні ліхтарі та поручні при вході у під’їзд обладнані LED-лампами, які економлять електроенергію. Вони не містять ртуті, стійкі до морозу та стабільно працюють тривалий час.

Використання нових європейських технологій будівництва дозволяє нам впевнено рухатись вперед. Компанія “Вамбуд” вже визнана одним із найвідповідальніших забудовників в Івано-Франківську та нагороджена премією “Тріумф”. Ми стали переможцями Всеукраїнського конкурсу на кращі будівлі та споруди 2014 року. Наша компанія отримала найпрестижнішу нагороду серед забудовників України — посіла третє місце в номінації «Об’єкти житлового будівництва». Ми не з тих, хто зупиняється на досягнутому, тому ми постійно вдосконалюємось, щоб створювати для Вас ідеальне житло.